Stavební práce a stavby na klíč nejen na Nymbursku
Výstavby domů na klíč, rekonstrukce bytů a bytových jader, pokládky dlažeb a plovoucích podlah.

Rychlý kontakt: (+420) 739 667 790

O nás

Prodejna MipraneSpolečnost Miprane I. s.r.o. provádí výstavby domů a rekonstrukce domů a bytů podle vašeho přání, ale disponuje také odborným poradcem, který vám bude plně nápomocen v průběhu celé stavby a rekonstrukce, od výběru materiálu až po návrh designu. Rekonstrukce provádíme ve všech typech bytů i v rodinných domech. Přestavby provádíme od jednoduchých, ekonomicky nenáročných, až po provedení luxusní. Vaše požadavky splníme rychle, šetrně a spolehlivě.

Zajišťujeme veškeré stavební, projekční a řemeslné práce, které jsou potřeba při rekonstrukci bytu.
V oboru pracujeme již od roku 1995 a za tuto dobu jsme získali mnoho spokojených zákazníků, ale také zkušeností při stavbách a rekonstrukcích řady domů a bytů včetně úprav interiérů.

Zákazník se stává naším partnerem při tvorbě jakéhokoliv záměru, ať už se jedná o drobné stavební úpravy nebo o komplexnější a náročnější rekonstrukce stavebních objektů.

Poradíme vám s návrhem a výběrem vhodných materiálů i řešením celé přestavby. Zajistíme také zpracování projektu a 3D grafických návrhů. Při naší práci dbáme na každý detail a od naší práce odcházíme až po jejím kompletním dokončení.

Rekonstrukce bytu vyžaduje mnohem více příprav a následně organizace celé řady řemesel a dodávek. Z tohoto důvodu nabízíme našim zákazníkům zajištění komplexní rekonstrukce celého bytu na klíč.

Kontaktujte nás

MIPRANE I. s.r.o.
Resslova 705
Nymburk 288 02

GSM.: +420 739 667 790
E-mailprodejna@miprane.cz